Jak zostać członkiem Spółdzielni Tlenowy Rusibórz "krok po kroku"!

1. Zostań Klientem Paczki z Rusiborza

Przy składaniu zamówienia w sklepie Paczki z Rusiborza zaznacz box o woli przystąpienia do Spółdzielni Tlenowy Rusibórz. Następnie zadeklaruj, ilość drzew tlenowych, które mamy posadzić i pielęgnować w Twoim imieniu. Każde drzewko to wielokrotność zamówienia o wartości 180 zł (2 drzewka – 360 zł, 3 drzewka 540 zł itd.). Po opłaceniu pierwszego zamówienia otrzymasz od nas komplet informacji, w tym deklarację członkowską. Pamiętaj o dokonywaniu comiesięcznych zakupów w naszym sklepie o wartości minimalnej, zadeklarowanej przy rejestracji w projekcie Tlenowy Rusibórz; dzięki nim będziemy mogli pielęgnować Twoją część Lasu Tlenowego.

2. Integralny system Paczki
i Tlenowego Rusiborza

Dostęp do panelu Opiekuna drzewa Lasu Tlenowego otrzymasz za sprawą tych samych danych logowania ze sklepu Paczki z Rusiborza. Dzięki naszemu systemowi te dwa konta będą ściśle zintegrowane.

3. Pytania? Chętnie pomożemy!

Jesteśmy do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku, w godzinach 8.00-16.00 pod numerem telefonu telefon +48 63 222 30 22. Możesz też napisać do nas, korzystając z formularza obok. Czekamy właśnie na Ciebie! Wspólnie zmieniamy klimat na lepsze!

Chcesz dołączyć do Spółdzielni Tlenowy Rusibórz? Wypełnij ten formularz i razem z nami zmieniaj świat na lepsze!

    Las Tlenowy sadzą z nami osoby prywatne,
    firmy i instytucje. Razem mamy wielką moc!

    Ramię w ramię, sadzonka obok sadzonki, drzewo obok drzewa 

    zredukujemy ilość CO2, trafiającego do atmosfery.