Przygotowaliśmy odpowiedzi
na najczęściej zadawane pytania

Jeśli jesteś osobą fizyczną, wystarczy, że przynajmniej raz w miesiącu zrobisz zakupy w sklepie Paczka z Rusiborza na kwotę 180 zł; w Twoim imieniu koszty pielęgnacji Twojego drzewa pokryjemy ze wspomnianej kwoty. Przedstawicieli firm i instytucji zapraszamy do kontaktu!

Tak – członkostwo w Spółdzielni Tlenowy Rusibórz jest warunkiem koniecznym, aby tworzyć naszą społeczność. Comiesięczne zakupy na kwotę 180 zł to jeden wkład, odpowiadający jednej sadzonce OXYTREE, którą będziemy się w Twoim imieniu opiekować.

Nie – jako członek Spółdzielni nie zostaniesz zobowiązany do uiszczania żadnych dodatkowych opłat i nie będziesz do niczego zobowiązany. Całą pracę bierzemy na siebie 🙂

Jesteśmy wspólnotą, dlatego działamy wspólnie. Jeśli zapomniałeś dokonać cyklicznego zakupu, możesz to nadrobić, dokonując go jak najszybciej! Pamiętaj, że pracujemy wspólnie dlatego, jeśli nie odnotujemy ruchu z Twojej strony przez 3 miesiące, Twoje drzewko trafi do kogoś innego. Jesteśmy przekonani, że jest to scenariusz czysto teoretyczny i zostaniesz z nami na dłużej.

Oczywiście! Dla każdego, kto wspólnie z innymi uczestnikami współtworzy Las Tlenowy, przygotujemy certyfikat, który zostanie przekazany w preferowanej przez niego formie: od elektronicznej, przez drukowaną, po oprawioną, aby powiesić ją w honorowym miejscu.