Tak zmienimy przyszłość
dla nas i przyszłych pokoleń.

Recykling-icon-strona-główna

Redukcja śladu węglowego

8 ton CO2 rocznie – to Twój ślad węglowy. Zredukuj go i razem z nami posadź własne drzewo tlenowe OXYTREE. Jest nas coraz więcej! Wspólnie tworzymy Las Tlenowy w sercu Wielkopolski!

ikona-jutra-strona-główna

Jutro dla nas i kolejnych pokoleń

Nikt z nas nie żyje dla siebie. Wierzymy, że wspólnie naprawimy błędy przeszłości i podarujemy przyszłym pokoleniom lepszy świat dzięki redukcji uwalnianego do atmosfery CO2. Niemożliwe nie istnieje!

budowanie-wspólnoty-strona-główna

Budowanie wspólnoty

Chcesz walczyć o naszą planetę? Nie jesteś sam - wspólnie możemy i zrobimy więcej! Tlenowy Rusibórz to wspólnota, której siła rośnie tak, jak nasze drzewa OXYTREE: z mocą i impetem sił natury zmienimy klimat na lepsze!

biznes-społecznie-odpowiedzialny

Biznes społecznie odpowiedzialny

Model biznesowy Spółdzielni Tlenowy Rusibórz zakłada mechanizm finansowy, którego zysk zostanie przeznaczony na reinwestowanie w OZE czy cele charytatywne.

Nie tylko sadzimy.
Chcemy edukować!

Celem spółdzielni Tlenowy Rusibórz jest również działalność edukacyjna: chcemy kształtować proekologiczne postawy konsumenckie i wskazywać kierunki działań przyczyniających się do redukcji emisji CO2. 

 

Z jednej strony będzie to świadomy wybór produktów i usług pochodzących ze zrównoważonych biznesów, z drugiej natomiast przystąpienie do inicjatyw takich jak spółdzielnia Tlenowy Rusibórz, gdzie możemy kompensować swój ślad węglowy. 

 

Uzmysłowienie sobie skutków zmian klimatycznych i nadciągająca globalna katastrofa sprawiają, że staramy się robić wszystko, żeby minimalizować swój negatywny wpływ na planetę.